Nasza firma
informacje o CJ-Dental

Wizją naszej firmy jest maksymalizowanie satysfakcji naszych klientów przez dostarczanie produktów najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych i technicznych.

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie techniki dentystycznej zdobyte w Niemczech, obejmujące zarówno proces edukacji specjalistycznej jak i opracowywanie i wykonywanie prac technicznych w pełnym zakresie.

Nasza firma powstała w 2008 roku w wyniku pojawienia się nowych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie techniki dentystycznej zdobyte w Niemczech, obejmujące zarówno proces edukacji specjalistycznej jak i opracowywanie i wykonywanie prac technicznych w pełnym zakresie.

Nasza firma działa na rynku polskim już od ponad dwóch lat, a jej dynamiczny i efektywny rozwój jest najlepszym dowodem na jakość świadczonych przez nas usług. i pozwala na sprostanie wszystkim wymaganiom jakościowym, technicznym i logistycznym gwarantującym zadowolenie naszych klientów.

Jak działamy?

W naszej pracowni wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie wytwarzania prac protetycznych. Stosowane przez nas rozwiązania techniczne obejmują innowacyjne technologie (CAD/CAM) jak również najnowsze, dostępne na rynku materiały, np. cyrkonoxyd. Jesteśmy wyspecjalizowani również w zakresie opracowywania złożonych uzupełnień kombinowanych oraz implantologicznych.

Prowadzimy dialog z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na propozycje zmian. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów.

Zadowolenie klientów gwarantuje oferowanie produktów o najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Naszą podstawową zasadą jest zapewnienie naszym klientom i ich pacjentom dostępu do przejrzystej informacji na temat kosztów i materiałów użytych do wykonania prac. W każdej chwili możecie Państwo zażądać takich informacji dla każdego pacjenta i każdej pracy drogą elektroniczną, za pośrednictwem wskazanego e-maila.

Na nasze prace udzielamy gwarancji do pięciu lat na stałe uzupełnienia protetyczne i do trzech lat na uzupełnienia ruchome. Do każdej nowej pracy załączamy odpowiedni certyfikat z informacjami na temat wykorzystanych materiałów.

Dzięki kooperacji z nami umacniacie Państwo swoją pozycję rynkową i potęgujecie potencjał inwestycyjny.

Oferujemy pełny zakres prac protetycznych:

  • zapewniamy kompleksową obsługę zleceń,
  • pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów protetycznych,
  • na wszystkie prace udzielamy gwarancji,
  • udzielamy pełnego wsparcia informacyjnego naszym klientom
  • negocjujemy wszystkie ceny,
  • zajmujemy się przywozem i dostawą prac z gabinetów.

W razie pytań prosimy okontakt, odpowiemy na wszystkie pytania.

Dane kontaktowe
skontaktuj się i nawiąż współpracę

 

CJ-Dental Zahntechniklabor

ul.Staszica 5
43-180 Orzesze

+48 519 765 719
+48 32 739 01 38

biuro@cj-dental.pl
cwiklik1@op.pl

NIP: 635-156-38-32
Regon: 276268473